Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
22 hodnocení
5
22x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
LS
Lilija Skorochod
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.6.2026
Objednala jsem si u vás personalizované perníčky ve tvaru zmrzliny. Přiznávám, že jsem do toho šla bez větších očekávání – říkala jsem si, že to bude hezká pozornost, ale nic, co by mě vytrhlo ze židle. Opak je ale pravdou a musím říct, že mě to doslova dostalo.
Kvalita provedení je naprosto špičková. Každý detail na perníčcích, od precizních zdobení po samotné nápisy, předčil mé nejsmělejší představy. Výsledek je nejenom pastvou pro oči, ale i naprostou lahůdkou pro chuťové pohárky – a to se u podobných zakázek často neslučuje. Už teď se nemůžu dočkat, až uvidím rozzářené oči dětí, až jim tyhle roztomilé kousky předám. Bude to dárek, na který jen tak nezapomenou.
Zvláštní zmínku si zaslouží způsob balení. Přestože přepravní služba zacházela s krabicí dost hrubě (dorazila pomačkaná a na několika místech dokonce protržená), perníčky uvnitř zůstaly naprosto neporušené. Díky promyšlené vnitřní ochraně se ani jeden z nich nezlomil, neposunul nebo nepoškodil. Za tohle vám patří obrovské díky – vážíte si zákazníka a myslíte dopředu.
Po této zkušenosti už vím, že to nebyla poslední objednávka. Jste pro mě jasnou volbou pro každou další sladkou příležitost. Jednoduše řečeno – perníková bomba, která udeřila naplno! Děkuji.
V
Veronika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.5.2026
Poprvé jsem zde před 7 lety objednala svatební perníčky a teď jsem se vrátila pro perníčky pro děti do školky. Jsou krásně zdobené, voňavé a hlavně bleskově upečené. Moc děkuji za milé překvapení. Ráda se brzy vrátím pro další svatební perníčky. Velké díky! 🥰
J
Jana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.5.2026
Moc děkuji za skvělé perníčky.Kdo ochutná už jiné nechce.Všem moc doporučuji objednat tu nádheru a dobrotu.Paní velice milá a ochotná.Vše super zabaleno.
LM
LÍVIA MATĚJŮ
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.3.2026
Perníčky od paní Dany objednávám už delší dobu, některé putovaly i do zahraničí jako dárek. Jsou moc chutné, voňavé a krásně zdobené. Z mé strany maximální spokojenost. Děkuji a vřele doporučuji.
ŠV
Šárka Volfová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.3.2026
Obchod přesně vystihuje slovo ☆KVALITA☆ a to v přístupu, zpracování, zdobení,chuti,balení a rychlosti. Výrobky paní Dany provází už pár let všechny naše rodinné i přátelské důležité dny.Největší možné poděkování ❤️
TB
Tereza Balcarova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.3.2026
Jedním slovem skvělé!!!!!!!
DH
Dana Hulíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.3.2026
Maximální spokojenost. Skvělé zboží, super komunikace, dobré probalení, včasné doručení.
E
Edita
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.3.2026
Perníky od pani Danky objednávam už niekoľko rokov. Veľké perníkové srdcia i torta potešili už viacero oslávencov a aj pani učiteľky v školke a škole. Tie čo sme si nechali doma sa vždy rýchlo ''stratili'', kombinácia perníka s polevou je výborná. Každý perník je osobitý a robený s láskou. Ďakujem a rada znova objednám.
MM
Marie Melenová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.3.2026
Dobrý den, skvělá komunikace, perníčky jsou krásné, vezu jako dárek do zahraničí. Moc děkuji za vstřícnost a ochotu. Ať se daří. Marie
D
Draha
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.3.2026
Daniny perníčky jsou prostě skvělé! Krásně nazdobené a velmi chutné! Mohu jenom doporučit. Vnuk měl z "fotbalových" narozeninových perníčků velkou radost. Dana upeče vše, nač si vzpomenete a co si vymyslíte- obdivuhodné! Její práce je vždy nápaditá, precizně odvedená a každému se snaží vyhovět!
MM
Marcela Mičková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.3.2026
Naprosto úžasné perníčky, krásné zpracování, chuťově - TOP!!!
Moc děkujeme za dárek, rychlé vyřízení a doručení.
Komunikace vynikající, vše krásně zabaleno, doručeno bez chybičky. Moc děkujeme a všem vřele doporučejeme.
I
Ivana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.2.2026
Perníčky jsou úplně úžasné. Na pohled i na chuť. A pozor vzniká závislost!
DN
Dana Nevrklová
(Administrátor)
24.2.2026
Děkuji, velmi milé, ráda Vás zde zase uvidím. Dana
M
marta
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.2.2026
Perníčky od paní Dany objednávám dlouho. Vždy jsou dokonalé, krásně nazdobené, měkké, chutné. Super komunikace, nápady, kvalitně zabaleno a rychlé dodání. Vřele doporučuji -:)
DN
Dana Nevrklová
(Administrátor)
20.2.2026
Děkuji za milé hodnocení a doufám, že i příště budete spokojena. Dana
D
Dana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.2.2026
Perníčky paní Dany patří k našim vánočním i velikonočním tradicím již dlouho. Kdo v tomhle obchůdku jednou nakoupí, už nikdy nebude kupovat jinde. A kdo nenakoupí, je bláááázen! Perníčky jsou vynikající, nejsou tvrdé, jsou krásné, dokonalé. Negativa prostě nejsou. Co vidíte na fotkách, to skutečně obdržíte a je to nebe v hubě, věřte mi, jsem rozmazlený mlsoun! Navíc vše skvěle zabalené, takže Vám to dorazí nepolámané. Fakt vyzkoušejte, je to krásně návykové!
DN
Dana Nevrklová
(Administrátor)
20.2.2026
Děkuji a doufám, že pro Vaši spokojenost budu moci i příště vykouzlit perníčky plné vůní a chutí. Dana
P
Petra K.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.2.2026
Pěkný obchůdek, výborné perníčky tvořené s láskou, perfektní komunikace, pečlivě zabalené a rychlé dodání. Objednávám opakovaně a vždy velká spokojenost. Vřele doporučuji 🙂.
DN
Dana Nevrklová
(Administrátor)
20.2.2026
Paní Petro děkuji a těším se na další objednávky a na to, že budete nakukovat do mého obchodu. Dana
JD
Jiřina Doležalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.2.2026
Děkuji za e-knihu s podrobnými informacemi kolem pečení perníků. Tohle všechno vědět, když jsem začínala.
Z kolika slepých uliček jsem musela vycouvat a začít znovu.
Podrobný návod Dany se všemi fígly je velmi přátelský ke všem, kteří se chtějí poprat se záludnostmi perníkového těsta. Mě kdysi zradil kypřicí prášek do perníku, po kterém naskočily puchýře na každém kousku a byla to právě Dana, která mi poradila, že s kypřicím práškem do perníku se musí hodně opatrně a poradila mi, abych přešla na jedlou sodu a perníkové koření bez kypřidla. Tím skončilo moje veliké trápení a já Daně při každém pečení perníků na dálku s vděčností děkuji.
DN
Dana Nevrklová
(Administrátor)
13.2.2026
Děkuji za upřímné hodnocení paní Jiřiny, já už podnikám 17 let a dá se očekávat, že už něco o svém řemesle vím, děkuji.
M
Martina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.2.2026
Děkuji za luxusní pochutnání jedinečných perníkových sladkostí. Nádherně zdobeno, plněno a jen se po nich zaprášilo.
DN
Dana Nevrklová
(Administrátor)
12.2.2026
Krásné hodnocení mého obchodu od někoho, kdo mé perníčky opravdu jí, objednává si je a pravidelně jimi dělá radost sobě i jiným. Děkuji
E
Eva
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.2.2026
Skvělý obchůdek, krásně zdobené a velmi chutné perníčky. Nakupuji zde již dlouhou dobu. Paní Dana, je milá a velice ochotná,ve všem vyhoví. Již se těším na další nákup.
DN
Dana Nevrklová
(Administrátor)
11.2.2026
Děkuji paní Evě, sice u mne nakupovala mnoho let na jiném tržišti "FLER", ale jsem moc ráda, že u bude v mém krámečku přímo tady. A děkuji za první objednávku v historii mého krámečku.
J
Jana Č.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.2.2026
Myslím, že propojení vynikajících perníčků paní Dany a krásných šitých věciček paní Lucie je v dnešní hektické době jako pohlazení. Patřím už léta ke spokojeným zákaznicím a mohu jen doporučit. Už se také moc těším na jarní farmářské trhy, kde to obě vždy "rozjedou" :-)
DN
Dana Nevrklová
(Administrátor)
9.2.2026
Děkuji velmi a jsem moc ráda, že jste přišla nakouknout do mého obchodu. Ráda Vás na trzích uvidím, i když myslím, že z Jemnice to máte trochu z ruky, ale určitě to na Líšeňských trzích rozjedeme. Děkujeme
JŠ
Jan Šťástka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.2.2026
S paní Danou a slečnou Luckou spolupracuji již několik let a vždy vše proběhlo perfektně a byl jsem vždy nadmíru spokojený.... vřele doporučuji všem ..... komunikace vždy výborná, rychlá a pohotová a perníčky luxusní, já sám mám již skoro 20 firmu na zakázkovou výrobu dortů, ale perníčky ne..... na to nemám buňky , ale paní Dana excelentní práce profesionála :o)
DN
Dana Nevrklová
(Administrátor)
9.2.2026
Pan Honza je mým garantem, co se týká cukrařiny. Na začátku mého podnikání mi nesmírně pomohl a je velmi cenným poradcem doposud. Jeho dorty jsou excelentní a na to zase já buňky zcela nemám, je výjimečný. Děkuji za hodnocení mého obchodu a přejme si, ať se nám daří oběma. Dana
.jpg)